MİAFORUMA HOŞGELDİNİZ...
-Miaforumu görüntülemek, başlıkları okuyabilmek, yeni başlıklar gönderebilmek, başlıklara cevap verebilmek için lütfen Üye Girişi yapınız, üye değilseniz Kayıt olunuz.
-Mülki İdare Amirlerine Özel Bölümleri görüntüleyebilmek için ise, lütfen Mülki İdare Amirleri Özel Bölümü Hakkında başlığını okuyunuz.
-Mülki İdare Amiri olduğunuzu doğrulamak için, lütfen Parolayı giriniz.
-Miaforumu kullanmaya başlamadan önce Forum Kurallarını ve Kullanım Bilgilerini okuyunuz. Tüm soru ve sorunlarınız için Miaforum Yöneticisiyle İletişime geçiniz.

Ayrancı Kaymakamı Hakkında Şok İddialar

Mülki İdare Amirleri ile İlgili Ulusal ve Yerel Basında Çıkan Haberler...
blue
Meslek: Devlet Memuru / İŞ-KUR

Ayrancı Kaymakamı Hakkında Şok İddialar

Mesajgönderen blue » 06 Ekim 2013, 00:56

...
Belki hiç bir şey yolunda gitmedi;
ama hiç bir şey beni yolumdan etmedi!”
Anonim

alidogan
MÜLKİ İDARE AMİRİ
Görevi: Vali Yardımcısı
Görev Yeri: Artvin
Dönemi: 95
Mesleki Kıdem Yılı: 5-9

Re: Ayrancı Kaymakamı Hakkında Şok İddialar

Mesajgönderen alidogan » 06 Ekim 2013, 12:22

Bu ne kadar tutarsız bir haber metnidir böyle. "Başarılı ama gene de bizim bir pislik atmamız gerekiyordu" tarzı bir haber metni. İsa kardeşimiz personeli iyi çalıştırmış, çalışmayanları çalışmaya zorlamış olmalı ki birileri alttan sızdırmış bunları.

sevilla70
Mesleki Kıdem Yılı: 5-9

Mesajgönderen sevilla70 » 06 Ekim 2013, 15:19

on numara mülki amirdir isa bey kardeşimiz. lokomotifin arkasından gidemeyen vagon çürüğe ayrılmış hepsi bu.

sehzade

Mesajgönderen sehzade » 07 Ekim 2013, 10:15

kamuda 55 ini aşmış işe yaramaz, iş bilmez bilse de yapmak istemez, herşeye siyasi bakan, kendi cebini menfaatini düşünen bir sürü memur - müdür var. bunları bir şekilde emekli etmek lazım.

erkan erat gibi birisine de böyle çamur atıyorlarsa adamlardaki çirkefliği düşünün.

erkan25
Görevi: Kaymakam
Dönemi: 96
Mesleki Kıdem Yılı: 0-4
İlçe Sınıfı: 5. Sınıf
Hizmet Bölgesi: 4. Bölge
İl Sınıfı: 3. Sınıf

Cvp: Ayrancı Kaymakamı Hakkında Şok İddialar

Mesajgönderen erkan25 » 07 Ekim 2013, 15:42

oncelikle herkesi saygi ile selamlarım. yapılan haber metni zaten kendi içinde çelişki olusturduğunu gormektesiniz. öncelikle sayın bakan ile aynı memleketli olmam haricinde hiçbir akrabalık bağim bulunmamaktadır. ismi gecen kişilerin hepsi dilekçe ile mahkemeye basvurarak yalan oldugu konusunda gereğinin yapılmasını istediler. cok fazla soze hacet olmadıgını zaten bılıyoruz fakat bu haberı dogrulamdan bızlere sormadan yayınlayan hakkında da zaten yasal yollara basvurdum bugun. hele de mia forum ve twitter da mülki idare amirleri teyit etmeden yayınlamaları ayrıca uzmustur beni.. Ayrancı Kaymakamı Erkan İsa ERAT

blue

Cvp: Ayrancı Kaymakamı Hakkında Şok İddialar

Mesajgönderen blue » 07 Ekim 2013, 21:44

kimseyi üzmek istemem.yerel ulusal mia geçen haberleri yıllardır buraya ekliyorum.ilke haber hariç pek ayrım yapmıyorum.sonuçta ben haber yapmıyorum nette olan bir haberi ekliyorum.forum ziyaretcileri haberin gerçek olup olmadığını anlıyor zaten.bazen bakın bu kadar üstünüze gidilebiliyor düşüncesiyle de ekliyorum ama ohh canıma değsin iyi olmuş diye bir duyguyla haber ekleişliğim yoktur.isteridimki bir çoğunuz benim haber eklememe geçenlerde sn yusuf özbey miamın yaklaştığı gibi yaklaşsa

bu arada mülki idare amirleri hesabı twiterda meslektaşlarına en duyarlı hesaptır.ve son notum siz konuyu ulusala (amirler net öyle geçiyor) yansıtmışsınız bazen tekzipler de enteresan durumlarla karşılaşılıyor ilgili diyor ki haber yayından kalksın yerine tekzip konulsun bir bakıyoruz haberin içeriği tamamen tekzipte... bence tekzip metni çok uzatmadan sizin yazdığınız gibi olmalı yani hiç yayınlanmamış sitede tekziple yayına sokmak olmasa keşke diyorum.amirler nette kendi rızanızla bunu yapmışsınız gibi olmuş.
Anonim

aim
Görevi: Kaymakam
Dönemi: 77
Dönemi: 50

Cvp: Cvp: Ayrancı Kaymakamı Hakkında Şok İddialar

Mesajgönderen aim » 07 Ekim 2013, 22:00

ama ohh canıma değsin iyi olmuş diye bir duyguyla haber eklememişliğim yoktur. Derken anlamamız gereken eklemişliğim vardırı mı anlayalım

blue

Cvp: Cvp: Cvp: Ayrancı Kaymakamı Hakkında Şok İddialar

Mesajgönderen blue » 07 Ekim 2013, 22:01

aim yazdı:ama ohh canıma değsin iyi olmuş diye bir duyguyla haber eklememişliğim yoktur. Derken anlamamız gereken eklemişliğim vardırı mı anlayalım

sizin uyarınızdan önce fark edip düzeltmişim eklemişliğim yoktur hatta olamazda
Anonim

“MÜLKİ İDARE AMİRLERİ GÜNCEL HABERLER” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Google [Bot] ve 1 misafir