Kullanıcı adınızı değiştirmek için lütfen TIKLAYINIZ.

Mülki İdare Amirleri Memleket Bölümü

Forum hakkında genel bilgiler, Forum yönetimi tarafından yapılan duyurular ve bildirimler, forum kuralları, kullanımla yönelik genel bilgiler, soru ve sorunlar, iletişim bilgileri, üyelerimizden gelen görüş, öneri ve eleştiriler...
admin
Görevi: Kaymakam
Dönemi: 92
İlçe Sınıfı: 3. Sınıf
İl Sınıfı: 2. Sınıf
Hizmet Bölgesi: 2. Bölge

Mülki İdare Amirleri Memleket Bölümü

Mesajgönderen admin » 29 Kasım 2011, 22:37

Mülki İdare Amirleri memleket bölümü foruma eklenmiştir. Bölüme Mülki İdare Amirleri başlığı altındaki memleket sekmesinden ulaşabilirsiniz. Üyelerimizin bu bölüme katkılarıyla faydalı bir çalışma ortaya çıkacaktır.
Saygılarımla...
Admin
Soru ve sorunlarınız için: admin@miaforum.net

mamamia

Cvp: Mülki İdare Amirleri Memleket Bölümü

Mesajgönderen mamamia » 30 Kasım 2011, 15:51

Sn Admin forumun daha faydalı olabilmesi için kimlik olarak nick değil sadece ad soyad ın olmasını forumun bu şekilde düzenlenmesini öneriyorum
Ne efsunkar imişsin ah ey didar-ı Hürriyet
Esir-i aşkın olduk gerçi kurtulduk esaretten

filiztepebaşı
MİAFORUM ÜYE
Görev Yeri: ..
Meslek: İstanbul İş-Kur

Cvp: Cvp: Mülki İdare Amirleri Memleket Bölümü

Mesajgönderen filiztepebaşı » 30 Kasım 2011, 16:00

mamamia yazdı:Sn Admin forumun daha faydalı olabilmesi için kimlik olarak nick değil sadece ad soyad ın olmasını forumun bu şekilde düzenlenmesini öneriyorum

isim soyadlı alternatif forum açın sayın mia.biz bu haliyle pek memnunuz, gizemli gizemli ..ben mialarla ilgili kitap yazıyorum Allah nasip ederse 10 yıl sonra basıcam ,bir bölümünde forumla ilgili anılar söylemler var.... baskıdan önce bir kopyasını burada yayına koyacağım isteyen rumuzunu deşifre edecek..insanların hayalleriyle oynamayın.hele benimkinle hiç.zaten felek vurmuş siz vurmayın bari gidin açın isim soyadlı forum ,site ne açarsanız açın kim engelki.

edit:Arada isim soyadlı üye olarak kendi haberlerine müdahale edilmesi güzel , o olabilir .o anlamda katılım olsun derim.
Belki hiç bir şey yolunda gitmedi;
ama hiç bir şey beni yolumdan etmedi!”
Anonim

Kullanıcı avatarı
herseye_ragmen

Mesajgönderen herseye_ragmen » 30 Kasım 2011, 17:03

sn. admin bi de "amerikaya gönderilen mialar" diye bi bölüm açsanız şimdi geldi aklıma. baksak bi genellemeye varmaya çalışsak, nedir bu olayın sırrı diye.

drmia81

Re: Mülki İdare Amirleri Memleket Bölümü

Mesajgönderen drmia81 » 30 Kasım 2011, 17:42

İsim soyad çok önemli degil
Fikirler tartışılsın forumda
Şahıslar degil bence
Tabi bazen şahısların fikirleri de olabilir üzerinde yorum yapılması ya da yapılmaması gereken
Neyse ...
B3lki d3 tüm zamanlar..

dermia

Mesajgönderen dermia » 30 Kasım 2011, 18:02

nick name blue arkadaşımız, sitede çok eski sayılmam ama gördüğüm kadarıyla iyi bi vesayet resimi kurmuşunuz sitede, o miayı beğenmemeler bu miayı azarlamalar...
olsun buna da kabul onca grup ve kişinin vesayetinde yaşamaya çalışan mialar, sizin vesayetinizi de idare eder ama en azından biraz nazik olsanız daha çekilebilir olursunuz

filiztepebaşı
MİAFORUM ÜYE

Mesajgönderen filiztepebaşı » 30 Kasım 2011, 18:46

.........
En son filiztepebaşı tarafından 05 Mart 2013, 21:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 5 kere düzenlendi.
Anonim

filiztepebaşı
MİAFORUM ÜYE

Mesajgönderen filiztepebaşı » 30 Kasım 2011, 18:47

bu arada sayın admın sakın ha üyeliğimi iptal etmeyin sakın ...girişimi engelleyebilirsiniz.üyelik iptal olursa kenan erenoğlu başlığı araya gider sakın sakın sakın.ben şimdi kursa gidiyorum 22.30 dan önce giremem onuda diyim

bu nasıl bir öç almadır sanki ben çalıyorsunuz çırpıyorsunuz, milletin namusuna göz dikiyorsunuz dedim.en fazla dediğim ne reklamcı filan ts şa sş ..ne var bunda ..Allahım beni sizin gibilerin kapısına düşürecekse o dakka canımı alsın ötesi yok
Anonim

dermia

Re: Mülki İdare Amirleri Memleket Bölümü

Mesajgönderen dermia » 30 Kasım 2011, 19:03

küçük bi eleştri ne kadar zor değil mi, kaç zamandır sıcak koltuğunuzdan ülkenin dört bi yanında zor şartlarda çalışan miaları şamaroğlanı yapıp keyfinize göre demediğinizi bırakmıyorsunuz...hakaret cümlelerini size iade ediyorum, kişinin cümleleri kendi karakteridir...ayrıca serkan şeker de değilim..ama çok istiyorsanız arkadaşın eposta adresini vereyim varsa bi derdiniz onunla paylaşırsınız

admin
Dönemi: 92
İlçe Sınıfı: 3. Sınıf
İl Sınıfı: 2. Sınıf
Hizmet Bölgesi: 2. Bölge

Mesajgönderen admin » 30 Kasım 2011, 21:11

mamamia yazdı:Sn Admin forumun daha faydalı olabilmesi için kimlik olarak nick değil sadece ad soyad ın olmasını forumun bu şekilde düzenlenmesini öneriyorum

Sayın mamamia önerinize sonuna kadar katılıyorum. Ancak hem mülki idare camiasının küçüklüğü hem de işgal edilen makamdan dolayı birçok meslektaşımızın isim verip üye olmayacağını olanlarında yorum yapmayacağı kanısındayım. Ama yine de bu konu tartışmaya açılabilir. Büyük çoğunlğun talebi bu yönde olursa neden olmasın...

herseye_ragmen yazdı:sn. admin bi de "amerikaya gönderilen mialar" diye bi bölüm açsanız şimdi geldi aklıma. baksak bi genellemeye varmaya çalışsak, nedir bu olayın sırrı diye.

Sayın herşeye_rağmen beyaz mialar diye bir bölüm açabiliriz :D

blue yazdı:büyük bir olasılıkla siz serkan şeker kaymakamsınız..o gece serkan şeker ingilterede doktorada haberini alta indirmek için çok uğraştınız.yanılmıyorum siz serkan şeker değilseniz Allah beni taş etsin.bu yaptığınız çok ayıp öç almaya çalışmak filan.alın sitenizi başınıza çalın.vesayet filan ne ayıp şeyler.yuh ulan size yuh.ahada verin mahkemeye ulan diyorum çünkü hak ediyorsunuz hadi isim soyadlı rumuzlar kullanın arada bakanlığa şirin görünün .hadi kaçtım ben.lanet olsun.

Sayın blue üyelik iptal etme engelleme gibi bir durum olmaz. Ancak siz de uslubunuza biraz daha dikkat ederseniz memnun oluruz. Eleştirmek kadar eleştiriye açık olmak ve buna tahammul etmek gerekir.

Saygılarımla...
Soru ve sorunlarınız için: admin@miaforum.net

hacı

Mesajgönderen hacı » 30 Kasım 2011, 21:42

yav kardeşim bu konu 2-3 ayda bir rutin olarak gündeme gelir. herzaman birisi çıkar herkes kendi adı soyadıyla yazsın der. Şimdi:

1- isim soyisimle yorum yazılmasının gerekliliğini bana açıklar mısınız? Böyle birşeye neden gerek var? bize ne fayda sağlayacak? Ben düşündün düşündüm bulamadım.

2- artık şu gerçeği anlamak lazım: İnernet ayrı bir dünya. buranın kuralları, tarzı, ilişkileri farklı. Artık bu ayrı bir hayat. Bu farklılık ve rahatlık yüzünden devrimler, muhtıralar bile internet üzerinden verilir oldu. Neden reel dünya ile sanalı aynı konuma sokmaya çalışıyorusunuz ki? Artık internetin bile farklı bir dili var. Bu gerçeği ıskalamak niye?

3- Kusura bakmayın bu fikri ortaya atanlar çok romantik. Sanki Türkiye'de yaşamıyorlar. bu ülkede zamanında başbakan(m. yılmaz-gürcistan olayı) dinleniyoruz diye karşısındakine düşüncelerini elle anlatmıştı. bu ülkede genel kurmay başkanı bile dinlendi. Bizim mesleğimizde kararname dönemlerinde bile dedikodu yapılır, valinin karşısında haftasonu iznini isterken bile kırk kere düşünürüz, bakanın karşısında aman efendim canım efendim den başka bir şey diyemeyiz. Hal böyleyken burada isim soy isimle cesurca yazabiliecek misiniz? burada şuana kadar yazılanların onda birini yazabiliecek misiniz? Bunu kendi vicdanınıza sorduğunuzda samimi olarak evet diyorsanız hadi yazalım isim soy isimle.
4- Bir dernek çalışması oldu. daha başlangıcında bakanlık höt deyince dagılıp gitti dernek çalışması. Biz bu kadar merkeziyetçiyiz. bu kadar bakanlığa bağlıyız. Burada milletvekilleri , valiler ve kaymakamlar arasında geçen olaylar haber yapılıyor. Biz de özgürce(?) istediğimizi yazıyoruz. Siz mamamia bana samimi olarak söyleyin: burada o valiyi açıkca eleştirebilecek misiniz? yoksa dut yemiş bülbül gibi sadece haberi okuyacakmısınız?

5- kimse bana hakim savcıları örnek vermesin. onlar hakim savcı. ufacık bir ilçede bile milletvekili savcıya telefon dahi açamazken kaymakama talimat veriyor.

6- sayın adminin blue hakkındaki yorumuna katılıyorum. Her ne kadar arkadaşın sözleri agır olmuş olsa da hacım blue biraz daha eleştiriye açık olmalısınız.

7- cok basit bir deneme yap admin. Bir site daha aç. oraya sadece isim soy isimle üye kaydı yap. 2 ay dene. bakalım ne ortaya çıkacak? Deneyin lütfen

özet geç: bu düşünce hayatın ve türkiyenin hiçbir gerçeği ile örtüşmeyen bir teklif. lütfen mantıklı olunuz.

bu düşünceyi savunanlardan yazdıklarıma madde madde mantıklı cevap bekliyorum.

hamiş: sayın hacı mamamia; 3 kasım 2011 tarihli khk ve son 15 gün başlığında 'yazıklar olsun' şeklinde çok kısa bir yorumunuz var. Buyrun bu yorumu isim soy isimle yazın. Ben bu sitede bir başlığa hakaret bile içermeyen bir yorumum yüzünden ki yorum kendisi hakkında değil sözde tanıdığı biri hakkında idi, bu siteden bir yorumcu tarafından ki meslektaştı galiba, o başlığa yazarsan mahkemeye veriririm şeklnde tehdit almış biriyim. ben isim soy isimle yazmam. Kimsenin de bu rahatlıkla yazacağını sanmıyorum.
hamişcik: sayın mamamia ben bu sitde kişilerle uğraşmam. Verdiğim örnekler ve yazdıklarım şahsınıza değil düşüncelere karşıdır. yanlış anlaşılmasın lütfen.

filiztepebaşı
MİAFORUM ÜYE

Mesajgönderen filiztepebaşı » 30 Kasım 2011, 22:39

8 senedir kolayda burda aynı yere geliyorum.bir beni idare edemiyorsunuz ona yanıyorum.kolayidarede yazdığı gibi hakikaten idare etmek bir sanat.sanatıda herkes icra edemez.rahatsızlık verdimse özür dilerim.bi kaç kez söyledim yine söylüycem ,hiç kimse , hiç bir şey beni gönülden bağlı olduğum dinime , ülkeme küstüremeyeceği gibi ,kolaya yada buraya küstüremez .

http://inciswf.com/c%C4%B1g%C4%B1rankar%C4%B1.swf
Anonim

“MİAFORUM ZİYARETÇİ BÖLÜMÜ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir